DuckDuckGo Help Pages logo DuckDuckGo Help Pages

DuckDuckGo kaitseb reklaamide vaatamisel teie privaatsust.

DuckDuckGo otsingu pakkumiseks teeme koostööd mitmesuguste teabeallikatega (nt Microsoftiga reklaamide puhul, Apple’iga maakaartide puhul jne). Kui te otsingutulemusi (sh reklaame) lehitsete, ei saa meie ega meie partnerid neid otsinguid teiega siduda. Tehniliselt toimib see nii, et me ei salvesta koos teie otsinguterminitega isiku tuvastamist võimaldavaid tunnuseid (nt IP-aadressi), samuti vahendame kõik partneritele esitatavad taotlused oma puhverserverite kaudu.

Meie saidilt lahkudes kehtivad teie jaoks teiste saitide eeskirjad, sealhulgas ka nende andmekogumistavad. Microsofti reklaamide puhul läbite ka Microsoft Advertisingu platvormi.

Lisateavet leiate DuckDuckGo privaatsuspõhimõtetest: https://duckduckgo.com/privacy.

Reklaamiklõpse haldab Microsofti reklaamivõrgustik.

Microsoft ja DuckDuckGo lõid koos ainulaadse otsingulahenduse, mis esitab teile asjakohaseid reklaame ja kaitseb samal ajal teie privaatsust. Kui klõpsate Microsofti esitatud reklaamil, suunatakse teid Microsoft Advertisingu platvormi kaudu reklaamija sihtlehele. Samal ajal kasutab Microsoft Advertising teie täielikku IP-aadressi ja kasutajaagendi stringi, et reklaamiklõpsu õigesti töödelda ja võtta reklaami esitamise eest reklaamijalt asjakohast tasu.

Teised otsingumootorid seostavad teie reklaamiklõpse teie profiiliga, mida saab hiljem kasutada reklaamide sihtimiseks selles konkreetses otsingumootoris või mujal internetis. Kui aga klõpsate Microsofti esitatud reklaamil teenuses DuckDuckGo, ei seosta Microsoft Advertising teie reklaamiklõpse kasutajaprofiiliga. See teave salvestatakse või seda jagatakse ainult arvestuse eesmärgil.

Lisateavet leiate Microsofti privaatsuspõhimõtetest: https://privacy.microsoft.com.

Selle lehe on koostanud DuckDuckGo ja Microsoft.


Prior versions on GitHub.