DuckDuckGo Help Pages logo DuckDuckGo Help Pages

Reklāmu skatīšanu aizsargā DuckDuckGo konfidencialitāte.

Lai nodrošinātu DuckDuckGo meklēšanu, mēs sadarbojamies ar daudziem dažādiem informācijas avotiem (piemēram, ar Microsoft – reklāmām, ar Apple – kartēm utt.). Kad jūs skatāt meklēšanas rezultātus (tostarp reklāmas), mēs un mūsu partneri nesaista jūsu meklēšanas rezultātus ar jums. Tehniski tas nozīmē, ka mēs neglabājam nekādus personīgos identifikatorus (piem., IP adresi) kopā ar jūsu meklēšanas vienumiem un pilnvarojam visus pieprasījumus partneriem ar mūsu starpniecību.

Kad atstājat mūsu vietni, uz jums attiecas citu vietņu politikas, tostarp to datu vākšanas prakse. Microsoft reklāmu gadījumā jūs šķērsojat arī Microsoft Advertising platformu.

Lai iegūtu papildu informāciju, skatiet DuckDuckGo konfidencialitātes politiku: https://duckduckgo.com/privacy.

Klikšķus uz reklāmām pārvalda Microsoft reklāmu tīkls.

Microsoft un DuckDuckGo ir izveidojušas partnerību, lai radītu unikālu meklēšanas risinājumu, kas nodrošina atbilstošas reklāmas, vienlaikus aizsargājot jūsu konfidencialitāti. Noklikšķinot uz Microsoft nodrošinātās reklāmas, jūs tiksiet novirzīts uz reklāmdevēja mērķlapu, izmantojot Microsoft Advertising platformu. Tajā brīdī Microsoft Advertising izmantos jūsu pilnu IP adresi un lietotāja-aģenta saiti, lai varētu pareizi apstrādāt reklāmas klikšķi un iekasēt maksu no reklāmdevēja.

Citas meklētājprogrammas saista jūsu reklāmu klikšķus ar jūsu profilu, ko vēlāk var izmantot, lai atlasītu jums piemērotas reklāmas attiecīgajā meklētājprogrammā vai internetā. Turpretī, noklikšķinot uz Microsoft nodrošinātas reklāmas, kas tiek parādīta DuckDuckGo, Microsoft Advertising nesaista jūsu reklāmu klikšķus ar lietotāja profilu. Tā arī neglabā un nekopīgo šo informāciju, izņemot grāmatvedības nolūkos.

Lai iegūtu papildu informāciju, skatiet Microsoft konfidencialitātes politiku: https://privacy.microsoft.com.

Šo lapu veidojis DuckDuckGo un Microsoft.


Prior versions on GitHub.